Dag 1: Inchecken op de basis en aan boord gaan van het jacht. Overnachting in Portorosa.
Dag 2: Vertrek vanuit Portorosa, zeil naar Vulcano voor een lunchstop in Gelso (ten zuiden van Vulcano). Zet vervolgens koers naar Lipari. Overnachting in Porto Pignataro op Lipari.
Dag 3: Zeil naar Panarea. Ga voor anker in Baia Milazzese, waar ook de nacht doorgebracht kan worden.
Dag 4: Zeil richting Stromboli. Hier is er de mogelijkheid om deel te nemen aan een begeleide excursie naar de krater of u kunt de uitbarstingen van de vulkaan vanaf de zee bewonderen. Overnachting in Punta della Lena, maar ALLEEN in uitstekende weersomstandigheden, anders kunt teruggaan naar Baia Milazzese op Panarea.
Dag 5: Zeil richting Salina. Stop voor een duik in Baia di Pollara. Navigeer naar Santa Marina Salina en overnacht in de toeristische haven.
Dag 6: Zet koers naar Vulcano. Ga voor anker en overnacht in Baia di Ponente of in Baia di Levante, afhankelijk van de windomstandigheden.
Dag 7: Vertrek vanuit Vulcano. Maak een tussenstop in de baai van Tindari om te zwemmen, snorkelen en relaxen. Zeil vervolgens terug naar Portorosa.